Dietetyk

Członkowie Akademii Piłkarskiej Sparty Brodnica będą mogli liczyć na pomoc dietetyka. Współpracować z nami będzie Szymon Ciechowski - były zawodnik Sparty, obecnie instruktor na jednej z brodnickich siłowni. Co mówi o sobie sam Szymon?

Nazywam się Szymon Ciechowski, jestem trenerem personalnym i studentem dietetyki. Sport oraz zdrowe odżywianie to moja pasja, które są ze mną od dziecka. Jestem czynnym sportowcem i pasjonatem zdrowego stylu życia. Naco dzień pracuję na siłowni jako trener personalny i dietetyk. Na mojej zawodowej drodze spotykam się z osobami w każdym wieku. Staram się indywidualnie podchodzić do każdego klienta, w tym celu ciągle się szkolę i podnoszę kwalifikacje. Stawiam na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych już odnajmłodszych lat, dlatego czuję się wyróżniony zaproszeniem do pracy z innymi profesjonalistami, by zrobić coś, co pomoże dzieciom cieszyćsię zdrowiem i nienaganna sylwetka przez długie lata. 

Szymon porad będzie udzielał telefonicznie i za pomocą Messengera.Po wcześniejszym umówieniu można będziespotkać się z nim osobiście.

Telefon: 510 912 666 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości