Fizjoterapeuta

Akademia Piłkarska Sparty Brodnica nawiązała współpracę z fizjoterapeutą, który będzie do dyspozycji młodych piłkarzy. Przedstawiamy Państwu sylwetkę Przemysława Dobrego - naszego nowego fizjoterapeuty. 

Nazywam się Przemysław Dobry, mam 26 lat, urodziłem się w Nowym Mieście Lubawskim, ale całe życie mieszkam w Brodnicy. Moją pasją jest sport, a szczególnie związany jestem z piłką nożną i siatkówką. W 2018 roku skończyłem Technikum Masażu z elementami fizjoterapii, po czym rozszerzyłem swoją wiedzę i umiejętności poprzez ukończenie kursu Masażu Tkanek Głębokich oraz zdobyłem zawód Chiropraktyka. ProwadzęfirmęDobry-Med, której jestem założycielem i właścicielem. Moja firma świadczy usługi z zakresu rehabilitacji i masażu, bazuje na terapii manualnej, co jest najskuteczniejszą metodą leczenia schorzeń. Moim celem w życiu jest rozwijanie się pod kątem fizjoterapii, założyć rodzinę, wybudować dom i posadzić drzewo.:) 

Fizjoterapeuta będzie do dyspozycji w poniedziałki, w godzinach 17:00 - 18:00. Przed wizytą najlepiej skontaktować się z Przemysławem telefonicznie - tel. 796298009. 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości