Kadra trenerska

Kadra trenerska Akademii Piłkarskiej Sparty Brodnica:

Krystian Janczak
przedszkole/skrzat
Data urodzenia: 26.10.1988
Miejsce urodzenia: Brodnica
Zainteresowania: sport, historia, muzyka
O trenerze: Absolwent AWFiS w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne; nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej; trener z licencją PZPN A

Adam Muzalewski
orlik 2010 "żółci"
Data urodzenia:  23.12.1974
Miejsce urodzenia: Brodnica
Zainteresowania: sport, psychologia, ekologia, gry komputerowe
O trenerze: Magister Zarządzania Firmą, Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Łodzi, Absolwent Studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Od 2018 roku trener piłki nożnej z licencją trenerską Grassroots C. Posiada kurs Menadżera Sportu. Uczestnik kursów i stażów trenerskich m.in. w Akademii Legii Warszawa. Od 2018 roku prowadzący samodzielnie grupy młodzieżowe w brodnickiej Sparcie.

Daniel Bukowski

Wiesław Sobiesiński

Marcin Rupiński

Artur Jarzembowski

żak
Data urodzenia: 18.08.1982
Miejsce urodzenia: Brodnica
Zainteresowania: sport, muzyka, turystyka, film
O trenerze: Były zawodnik taki drużyn, jak: Sparta Brodnica, Zamek Kurzętnik, Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Unifreeze Miesiączkowo i LZS Bobrowo. Jako trener pracował  w Naprzodzie Jabłonowo Pomorskie - juniorzy, LZS Bobrowo - seniorzy, juniorzy, młodzicy, orlicy. Posiada wykształcenie wyższe AWFiS Gdańsk o kierunku nauczyciel wychowania fizycznego, specjalizacja trener piłki nożnej (UEFA B).

Jakub Kaźmierczyk
orlik 2009 "west"
Data urodzenia: 10.06.1994
Miejsce urodzenia: Brodnica
Zainteresowania: każdy rodzaj sportu, zarówno ten drużynowy jak i indywidualny, dobry film, dobra książka
O trenerze: Od 5 lat szczęśliwy mąż i tata dwóch córeczek: 4-letniej Amelii oraz 2-miesięcznej Leny. Jako zawodnik przeszedł całą drabinkę szkoleniową w Sparcie: od orlika do seniora, grał także rok w LZS Bobrowo i trzy lata w Rol.Ko. Konojady.

Piotr Lamka
trampkarze
Data urodzenia: 10.10.1983
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Zainteresowania: wędkarstwo, film
O trenerze: Jako zawodnik występował na pozycji obrońcy w drużynach: Pomorzanin Serock, Zawisza Bydgoszcz, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie i wiele lat w Sparcie Brodnica, z którą robił dwa awanse do 3 ligi, a po zakończeniu kariery zaczął pracować w roli trenera.

Wiadomości (utwórz nową)