Szymon Ciechowski - dietetyk w akademii

Szymon Ciechowski - dietetyk w akademii

Oprócz pomocy fizjoterapeuty, członkowie Akademii Piłkarskiej Sparty Brodnica będą mogli liczyć na pomoc dietetyka. Współpracować z nami będzie Szymon Ciechowski - były zawodnik Sparty, obecnie instruktor na jednej z brodnickich siłowni. Co mówi o sobie sam Szymon? 

Nazywam się Szymon Ciechowski, jestem trenerem personalnym i studentem dietetyki. Sport oraz zdrowe odżywianie to moja pasja, które są ze mną od dziecka. Jestem czynnym sportowcem i pasjonatem zdrowego stylu życia. Na co dzień pracuję na siłowni jako trener personalny i dietetyk.  Na mojej zawodowej drodze spotykam się z osobami w każdym wieku.  Staram się indywidualnie podchodzić do każdego klienta, w tym celu ciągle się szkolę i podnoszę kwalifikacje.
Stawiam na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat, dlatego czuję się wyróżniony zaproszeniem do pracy z innymi profesjonalistami, by zrobić coś, co pomoże dzieciom cieszyć się zdrowiem i nienaganna sylwetka przez długie lata.

Szymon porad będzie udzielał telefonicznie i za pomocą Messengera.Po wcześniejszym umówieniu można będzie spotkać się z nim osobiście. 

Telefon: 510 912 666

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości