Uroczyste otwarcie Akademii Sparty

Akademia Piłkarska Sparta Brodnica ma zaszczyt zaprosić rodziców, zawodników,sympatyków oraz wszystkich, którzy są zainteresowani nowym projektem Klubu na oficjalną prezentację, która odbędzie się 11.09.2019 r. o godzinie 17:00 na Hali OSIR w Brodnicy przy ul. Królowej Jadwigi 1.

Na prezentacji zostanie przedstawiona wizja, cele i założenia Akademii, zarząd oraz kadra trenerska. Oprócz tego zaprezentujemy nowe stroje, w których swoje mecze rozgrywać będą wszystkie drużyny AP Sparty. Dostarczać je będzie nasz partner techniczny, a zakup zostanie sfinansowany przez nowego sponsora, którego również przedstawimy na spotkaniu.

Dodatkowo przedstawimy osoby i instytucje, które będą z nami współpracowały w przyszłych latach i które będą miały duży wpływ na jakość pracy z dziećmi i ich rozwój - nie tylko sportowy.

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd BKS Sparta